Pasakos suaugusiems. Arba Arba

Įrašai su tema 'biški apie žmones'

Su vyro diena! Drožykla

parašė: Rosenkreuzer · 2017-05-26 · Nėra komentarų

Pokštas vyrų dienos proga. Kadangi kiekvienas žmonių ratas turi tam tikrą savo žodyną, perskaitę pokštą, jo nesuprastumėte arba jis būtų nejuokingas. Pirma pateiksiu įžangą į pokštą, tada paaiškinsiu, ką “mūsų” (draugų rato) kalba reiškia vienas ar kitas žodis ir galiausiai pateiksiu patį pokštą. Jeigu buvo juokinga man, tikėtina bus juokinga ir dar kažkam.
Įžanga
Taigi, yra tam tikros dirbtinai sukurtos šventės, kurias švenčia žmonės, kurių nenoriu įžeisti, bet tarkime tradiciniai, konservatyvūs, senesnių pažiūrų. Pirma apie moteris, jeigu moteris laukia moters dienos ar Valentino dienos, kad pasijaustų ypatingai, šiek tiek liūdnoka, nes moteris turi žydėti visus metus ir tų progų pasijausti ypatingai turėtų būti tikrai daugiau nei dvi. Todėl nenuvertinu šių dviejų švenčių ir šias šventes švenčiančių žmonių, tačiau nesuteikiu joms jokios svarbos.
Tas pats ir su vyrų diena. Jeigu vyras visus metus laukia vyro dienos, kad galėtų prisigerti ar pabūti savimi, tai irgi kažkas negerai. Todėl šios šventės man labiau simbolinės ir jos taip pat nesureikšminu. Greičiau man jos asocijuojasi su liūdesiu, bėgimu nuo savęs, melavimu sau.
Įžangos pabaiga
Žodyno paaiškinimas
Tiek aš, tiek mano aplinkos žmonės yra prieš nusiteikę tokias įstaigas ir tokias paslaugas, tačiau teko girdėti, jog egzistuoja tokie neva egzotinio masažo salonai, kuriuose, kaip nepaslaptis suteikiamas masažas su laiminga pabaiga. Mano ir mano draugų nuomonė aiški - žiūrimi pašaipiai su humoru, todėl sukūrėme šiek tiek žodžių šia tema:
Erotinio masažo salonas - drožykla
Ten dirbančios “masažuotojos” - drožėjos
Jeigu eini į įprastą masažą, sakai: man su nelaiminga pabaiga (bet ši sąvoka turi ir daugiau plėtinių)
Žodyno paaiškinimo pabaiga
Nuomonė apie drožyklą
Gerai viltį praradusiems žmonėms.
Blogai dėl higienos ir asocialių drožėjų.
Ir dabar pagaliau pokštas:
Draugas parašė:
- Šiandien vyrų diena, tikriausiai drožyklose didelės eilės

Rodyk draugams

Temos: Apie dalbajobus · biški apie žmones

Idiotai “ekstrasensai”

parašė: Rosenkreuzer · 2017-03-14 · 1 komentaras


Eina sau, kiek Lietuvoje yra nevispročių. Bet tokių tikrų, kuriems nėra nieko švento. Tai tie, kur vaidenasi per ekstrasensų mūšius visokius. Tai net neapsišaukėliai, bet įžūlūs aferistai . Per anonsą vienas išpurtusiu snukiu, čeburaškos ausimis su taro kortom vaikšto ir atseit jau pranašavo, kad penktadienį ras mirusią merginą ir lankose laikė kažkokį vielos gabalą, kuris neva rodė į tą vietą. Didžiausia gėda ne tam seniui, kuris jau visą gyvenimą toks ir nieko nepakeis, bet televizijai, kad taip negerbia mirusio žmogaus ir tokią šūdiną laidą suka.

Bet tai ne vienintelis smegenų plovimo pavyzdys. Skambina dabar baba ir klausia:
- Ne tavo grupiokas prieš keturis metus žuvo po traukiniu?
Sakau:
- Mano, dar laidotuvėse dalyvavau ir artimuosius guodžiau
- Tai va, greit įsijunk LNK, rodo kaip ekstrasensas Gordejevas…

- Baba, nebenusišnekėėėėėk! Kai nutinka koks nors įvykis, tie ekstrasensai peza vėjus, klaidina žmones ir ne juokina pasaulį, bet stebina savo įžūliu išsigalvojimu. Nežiūrėk tokių laidų, ten nesąmonės!!!!

Baba man sako:
- Bet ten teisybę rodo! Tu įsijunk! Jis tuoj parodys kurioj vietoj jį apiplėšė ir pastūmė po traukiniu!

- Niekas jo neapiplėšė, jis pats palindo, prieš tai namie palikęs raštelį, kad žudosi dėl nelaimingos meilės

Baba:
- Bet gi Gordejevas sako!!!

Man žiauriai apmaudu, kad tokios laidos ne tik, kad neuždraustos, bet kad dar ir egzistuoja žmonės, kurie tiki tokiais dalykais. Aš pats skaitau iš delno linijų, bet remiuosi knygom ir stengiuosi viską pateikti kuo aiškiau, nepezu nesąmonių ir neprikuriu, kas žmogui bus ateityje. Visiška viršūnė būtų į melagystes įtraukti mirusius žmones ir tai rodyti per TV. Nebėra nieko švento

Rodyk draugams

Temos: biški apie žmones · biški išminties

Turtingieji ir jų turtai

parašė: Rosenkreuzer · 2017-01-13 · Nėra komentarų

Žmonės, kurie turi daug ir mato kitus turinčius mažiau, pernelyg nesidžiaugia. Kaip sakoma, iš dainos žodžių neišimsi, o yra vienoje dainoje tokie žodžiai “Kas man iš tos laimės ir iš tos garbės, jei aš vienas džiaugsiuos, o šimtai liūdės”? Žinoma, laimė ir džiaugsmas nelygu pinigams, bet tos sąvokos gerai koreliuoja tarpusavyje ir iš pinigų įmanoma išspausti likusias dvi. Panašiai yra ir su dvasiniu pasauliu. Jei skaitai Jurgos Ivanauskaitės knygas, gebi pajausti hipišką dvasią, įsivaizduoti, matyti, nusipiešti paveikslą iš pateikto teksto, jautiesi labai turtingas. Dvasiškai. Ar dvasinis turtas turi būti toks pat kaip pinigai? Nesigirti, kuklintis, slėpti, jog turi daugiau, nesipuikuoti, nes gali įsigyti priešų ar pavydūs žmonės norės tave apvogti? Ar tikrai dvasinis turtas yra nepagrobiamas? Štai, kur klausimai. Manau, kad dvasinis turčius taip pat liūdi būdamas vienas ir savo turtu jis mieliau pasidalintų kitais. Na, turtingi verslininkai dažnai spaudžia kiekvieną centą ir skaičiuoja savo išlaidas, jokiu būdu kitų nešelpdami, nes nori, kad jie irgi praeitų tą kelią, kurį praėjo jie ir patys užsidirbtų. Panašūs gali būti ir dvasiniai verslininkai: būdami dvasiškai turtingi, gali kitiems tų turtų nedalinti, nepadėti sėkmės receptų ant lėkštės, bet duoti meškerę, kad žuvį pasigautų pats. Arba duoti paskatinamąją žuvį. Per sprandą.

Ar matėte turtingą žmogų, kuris bendrautų su vargšais? Ne dėl reklamos, ne kartą metuose per šventes, bet kasdien, nuolat? Dažniausiai, taip jau susiklosto, kad pasiturtintys žmonės laiką leidžia su pasiturinčiais, nes jei leistų laiką su skurdžiais, jie nuolat jaustųsi prastesni už jį, jis tikriausiai turėtų juos šelpti ir neturėtų kur tobulėti, nes visada žiūrėtų tik žemyn. Kodėl dvasiniai turtuoliai tokie nėra? Kodėl jie žvalgosi žemyn, į apačią, manydami, kad tiems, kurie turi mažiau, galės padėti? Kodėl dvasinis turtuolis nenori bendrauti su kitais dvasiniais turtuoliais? Kodėl jie švaisto turtą? Beje, kuo turtingesnis, tuo gobšesnis - visada bus maža. Jei esi dvasinis turčius - sakysi sau, kad turi mažai ir gali turėti daugiau, taip pat ir su pinigais. Jei pasakysi sau, kad tau visko gana ir nieko nereikia, tai tu būsi tiek dvasinis, tiek materialus ūbagas :) Rinkis vidurį arba vieną iš kraštutinumų, pešk gyvenimą kaip žąsį!!! Arba priimk, ką kiti tau sako ir liepia ;)

Rodyk draugams

Temos: Rimtuolis · biški apie žmones