BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasakos suaugusiems. Arba Arba

Tado pilietiškumas

parašė: Rosenkreuzer · 2017-03-04 · Nėra komentarų

Tadas ieškojo spintos, nes lig šiol kojinės stovėdavo sustatytos kampe, o rūbai išmėtyti “belekur”. Blogiausias dalykas spintos pirkime yra ne tik jos ieškojimas, o radus ir nusipirkus pergabenimas, bet ir jos surinkimas. Tadas rinko rinko, visiškai užsirinko ją rinkdamas, kol galiausiai darbas buvo beveik baigtas. Liko sukalti tik vinis į kartoną, kuris yra “tipo” siena.

Kala vinis, kala kala, ir jau baigė užsikalti jas bekaldamas ir pist per pirštą:
- AAAAAAaaaa. Kūūūūūrr*aaaaa!!!
Nieko, pirštas užgis iki vestuvių, o vestuvės dar negreit, nes dabar neturi pinigų nei žiedui, nei pietums. Na, iš algos gal ir iškeltų kokias kuklias vestuves keturiems draugams susirašydamas “zakse”, bet jis ne toks. Pirmas vestuves įsivaizduoja iškilmingai, gal net gi bažnyčioje, todėl joms “čėdys” pinigus, kai bus geresni laikai, o dabar gydysis pirštą.

Tadas vaikšto po kiemą ir mato, kaip kaimyno vaikas važiuodamas dviračiu išsidrėbė: keliai nubrozdoti, didžiulis gumbas virš akies, bet gyvas. Vaikas paverkė, atsistojo ir rėkia:
- AAAAAAaaaa. Kūūūūūrr*aaaaa!!!
Atbėgo vaiko tėvas ir sužeistą vaiką ne kad paguos, ne užjaus, o matydamas, kad kiti girdėjo, kaip vaikas susikeikė, kad tvos jam ranka per kuprą, kad tvos. Iš kojytės vieną, į barzdą vieną, kaip Volkeris:
- Ką pasakei? Kas taip negražiai šneka? Ar mes tave taip mokėm? Greit atsiprašyk
Vaikas atsiprašė ir kaip pripučiama spurga katerio tempiama vandeniu buvo tėvo įtemptas į namus. Tadas negalėdamas matyti tokios neteisybės, atliko pilietišką pareigą - iškvietė policiją. Atvažiavo policija, Tadas paliudijo, vaiko tėvas buvo supakuotas ir išvežtas. Teisybė turi būti!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Personažas Tadas
žymės: , ,0 komentarų ↓

  • Dar nėra komentarų. Būk pirmas!.

palikti komentarą