BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasakos suaugusiems. Arba Arba

Su vyro diena! Drožykla

parašė: Rosenkreuzer · 2017-05-26 · 1 komentaras

Pokštas vyrų dienos proga. Kadangi kiekvienas žmonių ratas turi tam tikrą savo žodyną, perskaitę pokštą, jo nesuprastumėte arba jis būtų nejuokingas. Pirma pateiksiu įžangą į pokštą, tada paaiškinsiu, ką “mūsų” (draugų rato) kalba reiškia vienas ar kitas žodis ir galiausiai pateiksiu patį pokštą. Jeigu buvo juokinga man, tikėtina bus juokinga ir dar kažkam.
Įžanga
Taigi, yra tam tikros dirbtinai sukurtos šventės, kurias švenčia žmonės, kurių nenoriu įžeisti, bet tarkime tradiciniai, konservatyvūs, senesnių pažiūrų. Pirma apie moteris, jeigu moteris laukia moters dienos ar Valentino dienos, kad pasijaustų ypatingai, šiek tiek liūdnoka, nes moteris turi žydėti visus metus ir tų progų pasijausti ypatingai turėtų būti tikrai daugiau nei dvi. Todėl nenuvertinu šių dviejų švenčių ir šias šventes švenčiančių žmonių, tačiau nesuteikiu joms jokios svarbos.
Tas pats ir su vyrų diena. Jeigu vyras visus metus laukia vyro dienos, kad galėtų prisigerti ar pabūti savimi, tai irgi kažkas negerai. Todėl šios šventės man labiau simbolinės ir jos taip pat nesureikšminu. Greičiau man jos asocijuojasi su liūdesiu, bėgimu nuo savęs, melavimu sau.
Įžangos pabaiga
Žodyno paaiškinimas
Tiek aš, tiek mano aplinkos žmonės yra prieš nusiteikę tokias įstaigas ir tokias paslaugas, tačiau teko girdėti, jog egzistuoja tokie neva egzotinio masažo salonai, kuriuose, kaip nepaslaptis suteikiamas masažas su laiminga pabaiga. Mano ir mano draugų nuomonė aiški - žiūrimi pašaipiai su humoru, todėl sukūrėme šiek tiek žodžių šia tema:
Erotinio masažo salonas - drožykla
Ten dirbančios “masažuotojos” - drožėjos
Jeigu eini į įprastą masažą, sakai: man su nelaiminga pabaiga (bet ši sąvoka turi ir daugiau plėtinių)
Žodyno paaiškinimo pabaiga
Nuomonė apie drožyklą
Gerai viltį praradusiems žmonėms.
Blogai dėl higienos ir asocialių drožėjų.
Ir dabar pagaliau pokštas:
Draugas parašė:
- Šiandien vyrų diena, tikriausiai drožyklose didelės eilės

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Apie dalbajobus · biški apie žmones
žymės: , ,1 komentaras ↓

palikti komentarą