BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasakos suaugusiems. Arba Arba

Kodėl nemėgstame panašių į save?

parašė: Rosenkreuzer · 2017-04-09 · Nėra komentarų

Žinau, kad ne tik aš, bet ir kiti nemėgsta į save panašių žmonių. Viduje atsakymą žinau, kaip ir kitus atsakymus. Jei kažkas paaiškėja, žinau iškart, bet nesugebu to išreikšti raštu, žodžiais ar kitokiomis išraiškomis. Šiandien sumąsčiau vieną tokį beta palyginimą, kuris padės išsireikšti.

Jeigu aš būčiau projektas, tai tarkime, naujausia mano versija būtų kokia 7.91. Kai sutinku į save panašų žmogų, matau, kad jis yra koks 3.12 mano versija, kuriai dar laukia daug šūdo išmėžimo, daug pakylimų ir nuosmūkių. Jis turės daug išbandymų, daug kartų pasijaus esąs neteisus ir daug kartų bus nepagrįstai kuklus. Tikrai, nemėgsiu to žmogaus, jis man primins savo paties praeitą šūdiną kelią, bet tuo pačiu jausiuos kažkiek už jį atsakingas. Jei jam kas nutiktų negero, galbūt graužčiau save, kad jam nepadėjau, bet jei jam padėčiau ir pasukčiau jį tuo keliu, kuriuo ėjau aš, jausčiausi dvejopai - pirma, tai, kad atėmiau iš jo galimybę mąstyti savarankiškai ir pasirinkti savo kelią, antra, kad pasielgiau savanaudiškai ir norėjau, kad kitas patirtų tai, ką patyriau aš.

Įrašas trumpas, bet turėtų palikti apmąstymų. Jei nepaliko, tai skaitykite iš naujo. Jei nepaliko paskaičius iš naujo, paklausykite prisegtų dainų. Jei nepadėjo paklausius dainų, mėginkite skaityti klausydami tų dainų. Jei nepadėjo - susiremontuokite orientaciją.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: beprasmybė
žymės:0 komentarų ↓

  • Dar nėra komentarų. Būk pirmas!.

palikti komentarą