BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasakos suaugusiems. Arba Arba

Idiotai “ekstrasensai”

parašė: Rosenkreuzer · 2017-03-14 · 1 komentaras


Eina sau, kiek Lietuvoje yra nevispročių. Bet tokių tikrų, kuriems nėra nieko švento. Tai tie, kur vaidenasi per ekstrasensų mūšius visokius. Tai net neapsišaukėliai, bet įžūlūs aferistai . Per anonsą vienas išpurtusiu snukiu, čeburaškos ausimis su taro kortom vaikšto ir atseit jau pranašavo, kad penktadienį ras mirusią merginą ir lankose laikė kažkokį vielos gabalą, kuris neva rodė į tą vietą. Didžiausia gėda ne tam seniui, kuris jau visą gyvenimą toks ir nieko nepakeis, bet televizijai, kad taip negerbia mirusio žmogaus ir tokią šūdiną laidą suka.

Bet tai ne vienintelis smegenų plovimo pavyzdys. Skambina dabar baba ir klausia:
- Ne tavo grupiokas prieš keturis metus žuvo po traukiniu?
Sakau:
- Mano, dar laidotuvėse dalyvavau ir artimuosius guodžiau
- Tai va, greit įsijunk LNK, rodo kaip ekstrasensas Gordejevas…

- Baba, nebenusišnekėėėėėk! Kai nutinka koks nors įvykis, tie ekstrasensai peza vėjus, klaidina žmones ir ne juokina pasaulį, bet stebina savo įžūliu išsigalvojimu. Nežiūrėk tokių laidų, ten nesąmonės!!!!

Baba man sako:
- Bet ten teisybę rodo! Tu įsijunk! Jis tuoj parodys kurioj vietoj jį apiplėšė ir pastūmė po traukiniu!

- Niekas jo neapiplėšė, jis pats palindo, prieš tai namie palikęs raštelį, kad žudosi dėl nelaimingos meilės

Baba:
- Bet gi Gordejevas sako!!!

Man žiauriai apmaudu, kad tokios laidos ne tik, kad neuždraustos, bet kad dar ir egzistuoja žmonės, kurie tiki tokiais dalykais. Aš pats skaitau iš delno linijų, bet remiuosi knygom ir stengiuosi viską pateikti kuo aiškiau, nepezu nesąmonių ir neprikuriu, kas žmogui bus ateityje. Visiška viršūnė būtų į melagystes įtraukti mirusius žmones ir tai rodyti per TV. Nebėra nieko švento

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: biški apie žmones · biški išminties
žymės: , , , ,1 komentaras ↓

  •   Donas Karleonė // 2017-03-19 @ 23:55

    Pinigai ir reitingai viską valdo TV, neapsimoka nedaryti “nepopuliariu” laidu, kur nebutu siu dienu aktualiju, kad ir per kokia prizme tai butu parodyta. Tokia tiesa. Kitavertus, pasaulis niekada nebus idealus.

palikti komentarą