Pasakos suaugusiems. Arba Arba

Įspėjimas/Aprašymas

Netikėkite niekuo, kas čia parašyta, nes liksite paskutinis durnius


Šis dienoraštis buvo pradėtas rašyti 2013-01-19, kaip blogo Arba Viskas Arba Nieko tęsinys.

Turinyje yra nemažai necenzūrinių žodžių ir išsireiškimų, todėl rekomenduojama skaityti pilnamečiams arba pasitarus su tėvais ar mamomis.

Keisti gyvenimo būdą įtakojo naujas kambario draugas, kuris tuo pat metu buvo dar ir mano bendradarbis, komandos draugas, grupiokas. Tuo tarpu aš buvau visiškai paskendęs liūdesyje, vienatvėje, beieškantis pripažinimo, supratimo ir apsileidęs visomis prasmėmis.

Šis blogas nuo kitų skiriasi tuo, kad ankstesniuose bloguose personažai buvo pakankamai nuoširdūs, pažeidžiami ir ieškantys savęs, o čia buvo bandoma parodyti, kad “Viskas - aš esu nepažeidžiamas ir žinau, ką darau”. Kūryboje pateikiama daug realių išgyvenimų, vietovardžių ir viskas vyksta beveik realiu laiku, aprašomi panašūs įvykiai , įvykę savaitės - mėnesio laikotarpyje.

Nuo 2014 rugpjūčio mėnesio prasidėjo mano ilgalaikiai rimti santykiai, kurie tęsiasi iki dabar. Pradėjau daugiau rašyti iš savo pozicijos, o nebe pasitelkdamas personažus. Eksperimentavau su personažais Dėdė Tratas ir kitais. Skaitydami rasite nemažai satyrizmo, sarkazmo, cinizmo, daug metaforų, fraziologizmų. Tekstai turi potekstę ir dažnai bandoma perteikti vienokią ar kitokią mintį apmąstymams, bet jokiu būdu neperšama nuomonė. Tai nėra politinis blogas, niekas nėra diskriminuojamas. Prašau tai priimti kaip meno ir saviraiškos priemonę (gerą, blogą, puikią ar apverktiną - nesvarbu, bet meno priemonę) ir jokiu būdu neinterpretuoti įrašų kaip propagandos skleidimą, žmonių dezinformavimą ar melagingų faktų skleidimą. Nuomonė visada gali būti išreikšta komentaruose ir galima man asmeniškai parašyti į Facebook paskyrą.

Ačiū, kad skaitote

Rodyk draugams

Nėra komentarų0 komentarų ↓

  • Dar nėra komentarų. Būk pirmas!.

palikti komentarą