BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasakos suaugusiems. Arba Arba

Aistės atostogos

parašė: Rosenkreuzer · 2017-03-04 · Nėra komentarų

Pagaliau pavasaris! Pasiėmiau atostogų ir oi dabar pailsėsiu! Atsikelsiu penktą ryto, pasidariusi rytinės kavos puodelį išeisiu į kiemą, įsitaisysiu krėsle, mažais gurkšneliais gurkšnosiu, skaitysiu knygą, mėgausiuosi nuostabiu oru, paukštelių čiulpėjimu, saulės spinduliai lepins mano kūną, ak, atostogos, oi kaifuosiu.

Aistė pasiėmė atostogų, penktadienio vakarą nusprendė nesipuošti, išeiti su draugėmis dviems bokalams alaus, kad ryte atsikeltų ir įgyvendintų savo mažytę, bet širdžiai malonią atostogų svajonę. Draugės užsuko pas ją, kad prieš einant gerti šiek tiek išgertų. Merginos išrankios ir jaučiančios saiką, todėl mažas butelis džino liks neišgertas. Po mažą kokteiliuką, keli trumpi nekalti pokalbiai ir teleportas į barą.

Po pirmo butelio skambutis draugei, kad atvyktų pas Aistę ir kitas drauges, nes seniai matėsi. Atvykstant nieko nereikia, bet visai neblogai būtų mažytis 0.7 džino butelis, pinigus atiduos. Kol draugė atvyks, merginos nusprendė pasidažyti, susitvarkyti plaukus, aprengti Aistę, nes gi varo į miestą! Atostogos, vyrų dėmesys, nemokami kokteiliai, flirtas! Kaip seniai tai buvo. Aistė išspiriama iš džinsų, aprengiama suknele, kuri kažkada buvo kaip tik, o dabar vos į ją įlenda, bet draugės viena kitą paaintrino, kad suknelė tik išryškina moteriškas formas, o viena, ką tik grįžusi iš Londono, pasakė, kad reikia dar ir aukštakulnių, kad mergina vos paeitų. Vyrai tokias ypatingai mėgsta, nes atrodo kaip lengvas, sužeistas grobis, kurio įprastai nesumedžiotų, o kai vos paeina, jie pajunta, kad turi šansą…

Po butelio džino, dviejų butelių šampano ir pusantro vyno, viena mergina jau “smaugė ožį” tualete ir prašė angliuko, kad skrandis vėl pradėtų dirbti. Tuo tarpu tarp durų sušmėžavo Karilė su dar vienu buteliu džino rankose. Su 0.5 talpos, nes 0.7 buvo per brangus. Merginos godžiai, dideliais gurkšniais sutriuškino likusią tarą, klausėsi Gazmanovo gabalų, prisiminė X faktoriaus gabalus, garsiai juos dainuodamos kieme laukė taksi. Pajudėjo į klubą. Į vieną neįleido, nes neva jų per daug. Iš tikro merginos žinojo, kad jų neįleido dėl Rugilės, kuri per stora, bet nieko jai apie tai nesakė, bet visos žinojo. Nusprendė vykti ten kur joms vieta, į geriausią klubą, geriausioms merginoms, į klubą “Dantistė”. Ten jų vėl neįleido, bet tikriausiai dėl to, kad jos per gražios, o ten renkasi tik kurvos, o ne jokios geriausios panos. Galiausiai nuvyko į vieną barą, kur renkasi šiek tiek pagyvenusios moterys, pasiturintys arba taip atrodantys vyrai, ieškantys mūzų, padėsiančių užsimiršti negandos šeimoje ir pasitaiko vienas kitas studentas. Merginų šansai - šimtaprocentiniai. Už tuos milfus ir kūgerius (milf & cougars) jos atrodo dviem galvom pranašesnės! Šį vakarą viskas galima! Jūra ligi kelių!

Solidus kostiumuotas vyras pakvietė Aistę šokti. Ji juto, kaip draugės nulydėjo juos pavydžiais žvilgsniais. Nekantraudama laukė, kada vyras pasiūlys jai išgerti, ji atsisakys, bet jis prievarta įstatys šalto stiklo tarą į jos ranką. Deja vos tik pradėjęs šokti ėmė grabinėtis, netyčia atsirūgo, iš burnos pasmirdo hesburgerio mėsainio padažo smarvė ir vyrą iškitavo. Tuomet pakvietė šokti kažkoks studentas. Su juo šokti atsisakė, nes bijojo, kad dar pavogs tašę ar paprašys jam nupirkti išgerti. Galiausiai prie merginų prisistatė senas, šerną primenantis užsienietis, akivaizdžiai ar tai turkas, ar tai italas, bet kalbant be užuolankų - babajus. Gyrė visas iš eilės, kartais net pasimesdamas savyje, kuriai daugiausiai skirti dėmesio. Ant stalo tempė šampano butelius, vėliau merginos jau pačios užsisakinėjo jo sąskaita. Išėjusios parūkyti sudarė geležinę merginų sutartį - nė viena nevyks su juo kartu, nes jos elitas, jų nepis seni seniai!

Aistė grįžo namo apie 5 - tą ryto. Draugės išvyko su tuo supistu seniu. Visos. Net kiaulė Rugilė! Gerai, kad Karilei negrąžino pinigų už džiną, nes visai būtų į minusą sulindus. Atostogų pradžia sugadinta.

Pabudusi ketvirtą dienos nusprendė, kad dar ne per vėlu imtis svajonių atostogų planų. Išėjo į kiemą su nugertu džino buteliu rankose, pasiėmė knygą, išsidrėbė ir turėjo relaksuoti bei kaifuoti. Deja, ramybę drumstė pasikeisdami kaimynai. Iš pradžių verkiantys vaikai, vėliau po minutės pertraukėlės juos pakeitė kaimynas, stuksenantis vinis lyg genys, po to jau pradėjo rinktis svečiai pas dar kitą kaimyną, kieme prasidėjo išgertuvės, o Aistė užuot gėrusi arbatą ir skaičiusi knygą, gėrė viskį, kėlė nuotraukas į Instagramą ir Facebooką, kokios jos nuostabios atostogos, karts nuo karto perversdama knygą, bet nichuja nieko nesuprato apie ką ten rašoma.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Personažas Aistė
žymės: , ,0 komentarų ↓

  • Dar nėra komentarų. Būk pirmas!.

palikti komentarą